VEČER MATEMATIKE U VIRTUALNOM OKRUŽENJU

Autor: Marijana Jakelić, 9. 12. 2020.

Tradicionalno i ove godine održana je Večer matematike u našoj školi.

Zbog trenutnih epidemioloških uvjeta odlučili smo se za online verziju Večeri matematike u predmetnoj nastavi.

6. prosinca točno u 18 sati svi učenici od 5. do 8. razreda pozvani su na sudjelovanje u online kvizu. Kviz se sastojao od niza matematičko-logičkih zadataka i zanimljivih mozgalica. Bio je podijeljen u dva dijela: jedan kviz bio je osmišljen za pete i šeste razrede, a drugi za sedmaše i osmaše.

Djeca su se ozbiljno posvetila rješavanju zadataka, što potvrđuju i fotografije koje su nam poslali učenici i njihovi roditelji. Posebno zahvaljujem roditeljima koji su se uključili u Večer matematike fotografirajući svoju djecu. Kolaže fotografija učenika možete pogledati u galeriji.

Na kviz se odazvalo čak 53 učenika, na što smo izuzetno ponosni jer je to do sad najviše sudionika u našoj školi.

Svaki sudionik nagrađen je malim poklonom.

Nakon završetka kviza objavljeni su rezultati.

U kategoriji petih i šestih razreda najuspješniji je bio LUKA DAMJANOV, učenik 6.a razreda. U kategoriji sedmih i osmih razreda najbolji uspjeh postigao je HRVOJE BALIĆ, učenik 7.c razreda. Najspješniji učenici dobit će i prigodne nagrade.

Čestitamo najuspješnijima, ali i svima koji su se odazvali Večeri matematike!

Do sljedeće Večeri matematike pozdravljaju vas nastavnice matematike Maja Matijević i Mirela Bazikić.

Fotografije s večeri matematike:

« Siječanj 2021 »