BILI SMO NAJBOLJI

Autor: Marijana Ćirić, 23. 12. 2016.

Nakon dugih sati vježbanja,  učenici naše škole dočekali su turnir u malom nogometu u Belom Manastiru koji se održao 6.12.2016 u 09:00 sati. Sudjelovali su naši nogometaši:  Fran Mucak, Jan  Jumić, Mislav Romanović, Noah Toth, Adrian Jurčević, Daniel Crneković, Denis Mezga, Daniel Polanec i Mathias Csondor.

Ujutro smo uzbuđeni uz pratnju nastavnika iz tjelesnog Damira Devalda krenuli u Beli Manastir. Kada smo došli, učenici su se počeli zagrijavati. Nakon što je odlučen redoslijed utakmica, turnir je započeo. Prvu utakmicu zaigrali su Beli Manastir protiv Draža i nakon duge borbe pobjedu su odnijeli Belomanastirci. Drugu utakmicu zaigrali su Jagodnjak protiv Kneževih Vinograda i utakmica je završila pobjedom Kneževih Vinograda. Treću utakmicu zaigrali su Beli Manastir protiv Kneževih Vinograda.  Bilo je jako napeto. Beli Manastir je vodio 3:0,  naši su bili nervozni, ljuti, ali u drugom poluvremenu su se potrudili i utakmica je zavrsila pobjedom Kneževih Vinograda 6:3. Četvrtu utakmicu zaigrali su Draž protiv Kneževih Vinograda. Ta utakmica bila je napeta, naši nogometaši su dali sve od sebe. Na kraju je utakmica zavrsila pobjedom Kneževih Vinograda. I posljednju utakmicu zaigrali su Jagodnjak protiv Belog Manastira.  Svi su vec bili umorni, ali ipak dali su sve od sebe i utakmica je zavrsila pobjedom Belog Manastira. Svi su bili sretni, pokazali su  najviše što mogu. Naši učenici su bili najsretniji,  bili su najbolji i osvojili su visoko prvo mjesto i usli u drugi krug natjecanja. Čestitamo svima posebno našima na osvojenom prvom mjestu i želimo im puno pobjeda u daljem natjecanju.

Prilog pripremila učenica 8.c razreda Mia Mlivić

Fotografije s natjecanja pogledajte u fotogaleriji.

« Kolovoz 2017 »