Božićna priredba

Autor: Marijana Ćirić, 23. 12. 2016.

U četvrtak 22. prosinca u Domu kulture imali smo priliku prisustvovati priredbi koja nas je naučila puno lijepih i poučnih stvari, a još k tome je bilo i vrlo zanimljivo. Program su osmislile naše nastavnice i nastavnici koji su uložili puno truda i strpljenja kako bi sve prošlo u najboljem redu. U priredbi su sudjelovali i niži i viši razredi koji su nam svojom kreativnošću pokazali da je uz malo truda i samopouzdanja sve izvedivo.

Najavom učenica 8.a razreda započela je naša priredba u kojoj je Ivica Prgomet, naš ravnatelj, zahvalio svima koju su odvojili malo vremena da bi došli, ali i zahvalio našim glumcima i zboru. Nakon svega toga slijedile su male recitacije koje su nas naučile dosta toga, a nakon razmišljanja o našim pogrješkama i svemu što smo učinili, opustio nas je zbor svojim laganim i predivnim pjesmicama. Svi su pozorno slušali i uživali, a neki malo i zaplesali. Priredba se bližila kraju, ali kako bi još podigli atmosferu, slijedila je gluma iz koje smo ponovno izvukli neku pouku i naučili da Božić nije samo darivanje već poštivanje. Za kraj, učenici koji njeguju mađarski jezik, pripremili su maleni igrokaz i otpjevali svima nešto na mađarskom jeziku i pokazali da se trud ipak isplati.

Čestitamo nastavnicima i učenicima na velikom trudu i uspješnom ostvarenju projekta te svima želimo sretan Božić i uspješnu 2017. godinu!

Učenica Una Bošnjak, 8.c

« Kolovoz 2017 »