Ukupno: 696367
Ovaj mjesec: 3316
Danas: 65

Drugi krug međuškolskog natjecanja u malom nogometu

Drugi krug međuškolskog natjecanja održan je 17. siječnja u OŠ „Dr. Franjo Tuđman“ u jutarnjim satima. Nakon napornog pripremanja naših nogometaša, napokon je došao i taj dan da se iskažu i pokažu svoje umijeće na terenu. Prilikom dolaska u dvoranu i odlučenog redoslijeda utakmica, drugi krug natjecanja je započeo.

Naši nogometaši odmah su obukli svoje sretne zelene dresove i započeli sa zagrijavanjem. Bili su puni samopouzdanja i vjerovali da će uspjeti i da će se njihov trud isplatiti. Bili su nervozni dok su  gledali prvu utakmicu koja se odigravala između Darde i Belog Manastira te završila ipak pobjedom Belog Manastira i to  rezultatom 6:7. U drugoj utakmici, napokon naši nogometaši iskazuju svoj trud na terenu i „razvaljuju“ protiv Bilja u prvom poluvremenu, a tek u drugom poluvremenu pokazuju što su sve uvježbali i naučili te pobjeđuju s ogromnom razlikom, čak 7:0 za našu školu. Nakon kratkog odmora za naše pobjednike, slijedila je utakmica protiv Belog Manstira koja je bila užasno napeta i rezultat se poigravao i u zadnjim sekundama natjecanja, međutim, ipak su protivnici pobijedili  rezultatom 2:1. Naši nogometaši su bili jako iscrpljeni i gubili polako nadu gledajući dvije utakmice. Prva između Darde i Bilja u kojoj je Bilje slomilo Dardu  rezultatom 2:9, a druga utakmica između Bilja i Belog Manastira koja je bila vrlo napeta, ali ipak pobjedu su odnijeli domaćini rezultatom 2:5. Zadnja utakmica protiv Darde bila je posljednja prilika da naši nogometaši pokažu najbolje što znaju, a to su i napravili pobjedom 3:2. Bilo je dosta gusto, ali ipak su se iskazali i svima pokazali da mogu; međutim to ipak nije bilo dovoljno za prolazak na Županijsko natjecanje na koje se plasirao Beli Manastir. Mi smo osvojili visoko drugo mjesto.

Čestitamo pobjednicama, ali i našim pravim nogometašima koji su iskazali najbolje što mogu i pokazali da se trud ipak isplati. Čestitke svima na sudjelovanju!