Terenska nastava – Puškaš

Autor: Marijana Ćirić, 5. 6. 2017.

U utorak 23. svibnja učenici i djelatnici naše škole posjetili su Puškaš u Topolju. Bila je to terenska nastava na kojoj su učenici, uz ugodno druženje i dobru zabavu ponešto i naučili.

U jutarnjim satima okupili smo se svi pred školom i zaputili se trima autobusima. Kad smo stigli, najprije smo se ugodno smjestili i tek nakon toga započela je prava zabava. Nastavnici su malo odmarali uz razgovor i fotografiranje dok su učenici igrali razne igre ili se bavili sportom. Vrijeme je brzo prolazilo. Neki su čak malo i roštiljali, a neki se ipak uputili u razgledavanje čari naših šuma. Zatim je uslijedilo i trčanje krosa. Poredali smo se svi po razredima , potrudili se i dali sve od sebe kako bi bili najbrži i osvojili prvo mjesto. Trčanje nam je usput i bilo kao jutarnja rekreacija. Naši pažljivi nastavnici mislili su i na nas pripremivši nam razne zanimljive i poučne kvizove dok su nam neki priuštili dobru zabavu i uz razne društvene igre u prirodi. Pošto smo uvidjeli neke sive oblake i nedostatak sunca, odlučili smo se zaputiti svojim kućama kako ne bismo pokisnuli.

Naravno, uvijek što je lijepo kratko traje te je tako i našoj terenskoj nastavi došao kraj. Pokupili smo naše stvari, počistili nered koji smo napravili te se uputili kućama. Bili smo malo umorni, no ipak zadovoljni vremenom koje smo kvalitetno proveli u prirodi i ugodnom druženju na otvorenom.

Fotografije s terenske nastave pogledajte u fotogaleriji.

Pripremile učenice 8.c razreda:  Una Bošnjak i Martina Pacl

« Kolovoz 2017 »