TIHA NAM NOĆ U SELO STIŽE I BOŽIĆ JE ZNAJTE SVE BLIŽE I BLIŽE…

Autor: Marijana Ćirić, 22. 12. 2017.

Završetkom prvog polugodišta, 20.prosinca u Domu kulture održana je naša svečana božićna priredba. Poslijepodne, nakon skraćene nastave uputili smo se prema središtu sela pogledati i podržati naše prijatelje koji su taj dan napravili predivan ugođaj.  Priredbu su vodile naše učenice odjevene u vilenjake, a u glavnoj ulozi je bio sam Djed Božićnjak koji nam je stigao čak sa sjevernog pola s namjerom razveseliti djecu i u svom je cilju uspio.

Na predstavi smo mogli vidjeti nekoliko igrokaza te nekoliko plesnih i pjevačkih točaka. U predstavi su sudjelovali učenici od 1. do  8.razreda koji su se stvarno potrudili da zabave publiku i da pokažu svoje glumačke, plesačke ili pjevačke sposobnosti. U organizaciji su bili učitelji i ostali djelatnici naše škole zbog kojih je priredba prošla u najboljem redu. Slavojka Petrović je bila glavna organizatorica priredbe, a s njom su surađivale Vesna Puač, Blanka Gigić-Karl, Monika Samardžić te učiteljice  Dunja Kufner i Olja Mihajlović. Scenu je uredila naša učiteljica likovne kulture Dubravka Kolčić-Drlje. Na predstavi su bili nazočni roditelji, ali i svi oni koji su htjeli pogledati što su im djeca vrijedno priredila. Ovom priredbom lijepo smo obilježili kraj prvog polugodišta i dolazak blagdana rođenja Isusa. Kao sto smo vam i na priredbi poželjeli  „Sretan Božić i uspješnu novu 2018.godinu“ želimo vam i ovdje te vas pozdravljamo do sljedećeg pisanog izvještaja.

Prilog pripremile učenice 8.c razreda Laura Stanić i Evelyn Horvatić

Fotografije priredbe pogledajte u fotogaleriji.

« Veljača 2018 »