Ukupno: 696347
Ovaj mjesec: 3296
Danas: 45

Nogometni turnir peti i šestih razreda

Nogometni turnir petih i šestih razreda baranjskih osnovnih škola održan je 23. travnja 2013. godine u Belom Manastiru u športskoj dvorani Osnovne  škole Dr. Franje Tuđmana.

Nakon što je ravnatelj škole pozdravio sve sudionike i sve ekipe, turnir je započeo u 9 sati.

Prvu utakmicu su odigrali učenici naše škole protiv domaćina. Bilo je zanimljivo i uzbudljivo, prvi gol su već u osmoj minuti dali učenici naše škole. Prvo poluvrijeme je završilo 2:1 za našu školu, a kraj smo dočekali rezultatom 4:3, naravno, za nas. Nakon te utakmice za nas je uslijedio mali odmor, a za to su vrijeme snage odmjeravali učenici ostalih škola: iz Čeminca, Darde i Belog Manastira.

Sljedeću utakmicu smo igrali protiv Čeminca. Završila je fascinantnim rezultatom 12:1 za nas! Zatim su igrali Darda i Beli Manastir, a onda smo opet mi igrali protiv Darde. I tu utakmicu smo pobijedili lijepim rezultatom 9:1.

Na turniru smo osvojili prvo mjesto i jako se ponosimo našim malim nogometašima. Čeka nas još županijsko natjecanje koje će se održati 9. svibnja, također u Belom Manastiru. Bodrit ćemo naše nogometaše i poželjeti im uspjeh.