Ukupno: 698804
Ovaj mjesec: 2222
Danas: 144

Međuškolsko nogometno natjecanje u Dardi

Ove se godine Međuškolsko nogometno natjecanje održalo u OŠ Darda. Na natjecanju su sudjelovale ekipe iz OŠ Kneževi Vinogradi, OŠ Dr. Franjo Tuđman, OŠ Draž, OŠ Čeminac, OŠ Jagodnjak, OŠ Zmajevac, OŠ Popovac te OŠ Darda.

Prvu su utakmicu odigrali učenici naše škole s učenicima OŠ Darda. Daniel Crneković prvim je pogotkom ohrabrio svoju ekipu već u 10. minuti. Isto je učinio i Mislav Romanović u 14. minuti. Tako je OŠ Kneževi Vinogradi imala razloga za slavlje. Poluvrijeme je završilo rezultatom 3:0 za našu školu. Drugo su poluvrijeme dečki igrali istim tempom te utakmicu završili pobjedom od 8:0.

Drugu su utakmicu igrali učenici naše škole s učenicima OŠ Čeminac. Ponovno pobjeđuju naši dečki. Ovu utakmicu završavaju rezultatom 4:0. Za pobjedu su bili zaslužni Daniel Crneković, Mislav Romanović i Fran Mucak. Tako su se dečki naše škole imali priliku boriti za prvo mjesto.

Treću, odlučujuću utakmicu igrali su protiv učenika OŠ Popovac. Dečki su bili odlični do samoga kraja. Nastavili su tresti protivničku mrežu. Adrijan Jurjević dao je prvi gol u 10. minuti. Nastavili su nizati golove te utakmicu završili rezultatom 6:1.

Učenici naše škole bili su odlični igrači te se kvalificirali na Županijsko nogometno natjecanje. Našim dečkima želimo sreću te jednako dobre rezultate!