Ovaj mjesec: 3296
Danas: 45

SPORTSKI DAN

Dana 26. svibnja 2017 u našoj školi održao se sportski dan.

Natjecanje je započelo u 9 sati. Prvu utakmicu su započele učenice petih razreda u rukometu gdje su učenice 5.c pobijedile rezultatom 3:2. Zatim su igrale učenice šestih razreda gdje su učenice 6.a razreda odnijele pobjedu sjajnim rezultatom 11:9. Za to vrijeme su se učenici šestih razreda pripremali za nogomet gdje je utakmica napeto završila pobjedom 7:1 za 6.c. I počinje odbojka između cura 7.a i 7.c gdje je prvi set završio 25:12 za 7.a ,no i u drugom setu su se pokazale i odnijele pobjedu istim rezultatom 25:12. U to vrijeme dečki iz 7.a i 7.c su vani igrali nogomet gdje je 7.c  pobijedio 1:0. Započela je i utakmica u nogometu između 8.a i 8.c gdje je rezultat bio izjednačen 3:3, no ipak su učenici 8.c odnijeli pobjedu zahvaljujući penalima 4:3. Odbojka između učenica 8.a i 8.c nije bila ništa manje napetija od ostalih te su tako učenice 8.c u prvom setu vodile rezultatom 25:10, no konačnu pobjedu dobile su pobjedom u drugom setu 25:16. Najzanimljiviji dio započeo je igrom odbojke nastavnici-učenici gdje su naše učenice Una Bošnjak, Martina Hercigonja, Mia Mlivić,  Livia Sekereš, te učenici Fran Mucak i Jan Jumić pobijedili nastavnike u prvom setu 25:13 i u drugom setu 25:14. Zabavu su nastavili igranjem odbojke dok nije došlo vrijeme odlaska.

Zahvaljujemo svim učenicima i učenicama na iskazanom trudu i sjajnim rezultatima.

Forografije sportskog dana pogledajte u fotogaleriji.