Svečana priredba za kraj školske godine

Kao i nakon svake završene školske godine i nakon ove je  održana  svečana priredba. Održana je 14.lipnja u 19h ispred  škole.

Nakon što su učenici otpjevali himnu na samom početku  priredbe, ravnatelj  Ivica Prgomet održao je govor.  Zahvalio je svima na uloženom trudu i pohvalio učenike i učitelje koji su doprinijeli ugledu naše škole. Priredba je započela izvedbom nekoliko pjesama koje je izvodio zbor naše škole. Nakon toga je bilo nekoliko solističkih nastupa kojima su učenici pokazali svoje pjevačko umijeće. Dramsko – scenska skupina je prikazala nekoliko šaljivih igrokaza. Bilo je i nekoliko plesnih točaka  koje su izvodili učenici i nižih, ali i viših razreda. Bilo je lijepo vidjeti i nastup naših učitelja.  Nastupi su bili predivni, bilo je veselih i smiješnih. Ove smo godine odlučili nagrađivati najuspješnije nastupe iz svake kategorije. Lijepo smo se opustili i zabavili, pogotovo što je i školska godina iza nas.  Za najsmješniji nastup nagrada je pripala igrokazu“ Baba kod doktora" koji su pripremile  učenice 8.a  razreda. Sljedeća je nagrada pripala našem najmlađem talentu Relji koji je pjevao pjesmu "Zorica". Nagrada za najbolju koreografsku  izvedbu pripala je plesnoj skupini učiteljice Dunje.  Nagrade za  najbolju solo točku pripale su Antoniji iz 7.a i Danijeli iz 7.c, za najbolji duet proglašena je izvedba nastavnice Monike i učenice  Antonele.  Najbolji tamburaši bili su Veljko i Andrej, a posljednja je  nagrada pripala našim malim taekwondistima.  No,  to ne znači da ostali nisu  bili dobri. Svi su bili odlični! Ovom  su priredbom ispraćeni naši  osmaši kojima  želimo  puno sreće u daljnjem školovanju. Zahvaljujemo  svima koji su sudjelovali, ali i onima koji su  pogledali naš program, a posebna zahvalnost našim učiteljima koji su nam sve ovo pripremili: Dubravki Kolčić-Drlje, Blanki Gigić-Karl, Slavojki Petrović, Vesni  Puač, Dunji Kufner,  Kristini Čičak, Ljiljani Grgić, Moniki Samardžić, Mihaeli Kikić te sponzorima : pekarnici Kadulja, pekarnici Edi i slastičarnici Labud! Srdačan  pozdrav do sljedećeg susreta!

​Fotografije s priredbe pogledajte u fotogaleriji.

Prilog pripremila Martina Gubić, učenica 7.c razreda

objavio: Marijana Jakelić   datum: 23. 6. 2017.