Krnjo ili Hulk je platio glavom - Maskenbal

Spremo smo dočekali dan kad u školu svi dolazimo u maskama. Bio je petak 1.ožujka 2019., lijep, sunčan i topao dan. U školu smo došli kasnije nego inače i nisu nas čekali nastavnici da nas ispituju nego  nas je  dočekala glazba koja trešti iz razglasa, ukusne krafne na klupama i svi oko nas veseli.

Nakon što smo se ispred škole fotografirali, vesela povorka je krenula oko 15.30 prema središtu sela. „Povorku su našu mještani gledali, mnogu su nas pozdravljali i fotkali. Maske su bile zaista divne i krasne neke prepoznatljive, neke ne baš jasne.“. Nakon što smo se u selu svi po redu predstavili, od vrtićke djece do učenika i nastavnika, spalili smo uzročnika svih naših problema Krnju ili Hulka.  Uz mnogo dogovora i vijećanja, naš žiri je odlučio nagraditi sudionike maskenbala.

Djeca iz vrtića iz Karanca su nam se predstavila maskom Vitezovi i osvojili prvo mjesto.

Miševi iz Kneževih Vinograda su osvojili drugo mjesto.

Sad je trebalo nagraditi Male zafrkante pa je prvo mjesto pripalo 2. razredu s razrednom maskom  Snjeguljica i 3x7 patuljaka. Drugo mjesto su osvojile Ribe iz 4. razreda, a treće mjesto dijele Leptirići iz 3. razreda i Cvjetovi iz 1. razreda.

Zatim su nastupili Veći zafrkanti i osvojili nagrade

1. Mjesto: Ekologija iz  8. a
  2. Mjesto: Veseli robijaši iz 5.c
  3. Mjesto: Cirkus iz 6.a

Nagrade su bile „fora“ jer najbolji imaju nekoliko dana bez odgovaranja, a dobiju razredne nagrade od naših sponzora. Nakon toga smo otišli na bazene u restoran gdje se nastavila zabava i podjela pojedinačnih nagrada. Iako je žiriju izbor bio težak, veselimo se novom maskenbalu i znamo da će dogodine opet netko zablistati.

Čestitke svim učiteljima i učenicima na velikom trudu jer je ove godine maskenbal zaista bio jako dobro pripremljen.

Prilog pripremile Lana i Lara Poturica i Matea Beljak, učenice 7.c razreda

objavio: Nebojša Slijepčević   datum: 8. 3. 2019.