preskoči na sadržaj

Osnovna škola Kneževi Vinogradi

Informacija za roditelje
R.br. Ime i prezime Informacije Predmet Lokacija
1. Dunja Kufner Utorak, 10:55-11:40   Razredna nastava Matična škola
2. Kristina Čičak Utorak, 10:55-11:40   Razredna nastava Matična škola
3. Marija Banović  Utorak,  od 12 do 13 sati Razredna nastava Matična škola
4. Mihaela Kikić  Ponedjeljak (5. sat)  11.40-12.30 Razredna nastava Matična škola
5. Ildiko Farkaš Petak 10,00-10,45   Razredna nastava PŠ Karanac
6. Sofija Petrović Petak 8,45-9,30   Razredna nastava PŠ Karanac
7. Dejana Cvitan Utorak 10,00-10,45 h   Razredna nastava PŠ Karanac
8. Julijana Balint Srijeda (3. sat)  9.55 - 10.40 Razredna nastava PŠ Grabovac
9. Tamara Đapić Srijeda (2. sat)  8:30 h - 9:15 h Razredna nastava PŠ Grabovac
10. Slavojka Petrović Ponedjeljak, 11:45 - 12:30  utorak, 10:00 - 10:45 Hrvatski jezik Matična škola
11. Ružica Galamboš Četvrtak, 11:40-12:25   Hrvatski jezik Matična škola
12. Daro Bogner Srijeda, 2. sat  8.55-9.40 Glazbena kultura Matična škola
13. Dubravka Kolčić Drlje Ponedjeljak, 2. sat, 8:50-9:30   Likovna kultura Matična škola
14. Katarina Luković Utorak, 14:10    Engleski jezik Matična škola
15. Kata Cindrić Kn.Vin. ponedjeljak 5.sat  Karanac ponedjeljak 10.00-10.45; Grabovac četvrtak 10.00-10.45 Njemački jezik Matična škola
16. Ljubica Musa Utorak, 2. sat  8.55-9.40 Njemački jezik Matična škola
17. Dajana Dumančić Ponedjeljak, 8.55-9.40,    Engleski j., Mađarski jezik i kultura Matična škola
18. Mirela Bazikić Četvrtak, 4. sat   10.55 – 11.40 Matematika Matična škola
19. Nebojša Slijepčević Petak, 10:50 do 11:35   Matematika Matična škola
20. Ivana Košalin  Četvrtak, 5. sat  11:40-12:30 Priroda/Biologija Matična škola
21. Monika Samardžić utorak, 8.55 - 9.40  ili u popodnevnom terminu po dogovoru Povijest, Engleski jezik Matična škola
22. Vedran Hozjan Utorak, 4.  sat   10.55 – 11.40  Petak, 17.00 Povijest, Geografija Matična škola
23. Heidi Heil Utorak, 10.55-11.40   Tehnička kultura, fizika Matična škola
24. Saša Musa Srijeda i petak ,11:45-12:30   Kemija Matična škola
25. Damir Devald Ponedjeljak, 4. sat  10.55 – 11.40 Tjelesna i zdravstvena kultura Matična škola
26. Marijana Jakelić Ponedjeljak, (2. sat)   8:55-9:40 Informatika Matična škola
27. Ljiljana Grgić Utorak, 3. sat  10.00-10.45 Katolički vjeronauk Matična škola
28. Petar Kajić Utorak, 12:35-13:20   Katolički vjeronauk Matična škola
29. Srđan Danguzović Petak, 14:30   vjeronauk pravoslavni Matična škola
30. Vesna Puač Utorak, 3. sat  10.00-10.45 Srpski jezik i kultura Matična škola

Oglasna ploča

 

 

UPISI U SREDNJU ŠKOLU
Kalendar
« Prosinac 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
Prikazani događaji

Sigurnost na internetu

Tražilica


Napredno pretraživanje
Traži
CMS za škole logo
Osnovna škola Kneževi Vinogradi / Glavna 44, HR-31309 Kneževi Vinogradi / os-knezevi-vinogradi.skole.hr / ured@os-knezevi-vinogradi.skole.hr
preskoči na navigaciju