2023-09-28 19:52:09
Raspored informacija 2023./2024.Razredna nastava
Mihaela Kikić
|
1.a
|
mihaela.kikic@skole.hr
Utorak, 3. sat
|
Razredna nastava 1a
|
Marija Banović
|
2.a
|
marija.banovic4@skole.hr
Četvrtak, 3. sat
|
Razredna nastava 2a
|
Kristina Čičak
|
3.a
|
kristina.cicak1@skole.hr
Ponedjeljak, 4. sat
|
Razredna nastava 3a
|
Dunja Kufner
|
4.a
|
dunja.kufner@skole.hr
Ponedjeljak, 3. sat
|
Razredna nastava 4a
|
Olja Đurkas
|
4.b
|
olja.durkas@skole.hr
Ponedjeljak, 5. sat
|
Razredna nastava 4b
|
Dejana Cvitan
|
1.g
|
dejana.cvitan@skole.hr
Četvrtak, 4. sat
|
Razredna nastava 1g
|
Julijana Balint
|
2.g
|
julijana.balint@skole.hr
Srijeda, 3. sat
|
Razredna nastava 2g
|
Tamara Đapić
|
3.g
|
tamara.prugovecki@skole.hr
Četvrtak, 5. sat
|
Razredna nastava 3g
|
Julijana Balint
|
4.g
|
julijana.balint@skole.hr
Srijeda, 3. sat
|
Razredna nastava 4g
|
Sofija Petrović
|
1.k
|
sofija.petrovic@skole.hr
Petak, 3. sat
|
Razredna nastava 1k
|
Biljana Marušić
|
2.k
|
biljana.marusic@skole.hr
Srijeda, 3. sat
|
Razredna nastava 2k
|
Ildiko Farkaš
|
3.k
|
ildiko.farkas@skole.hr
Srijeda, 3. sat
|
Razredna nastava 3k
|
Biljana Marušić
|
4.k
|
biljana.marusic@skole.hr
Srijeda, 3. sat
|
Razredna nastava 4k
|
Predmetna nastava
Slavojka Petrović
|
5a
|
slavojka.petrovic@skole.hr
Četvrtak, 6. sat
|
Hrvatski jezik - a
|
Ivana Horvat
|
5c
|
ivana.horvat13@skole.hr
Utorak, 2. sat
|
Hrvatski jezik - c
|
Maja Matijević
|
6a
|
maja.matijevic8@skole.hr
Ponedjeljak, 3. sat
|
Matematika - (67)
|
Vedran Hozjan
|
6c
|
vedran.hozjan@skole.hr
Utorak, 6.sat
|
Geografija, Povijest
|
Ana Štigler
|
7a
|
ana.stigler@skole.hr
Ponedjeljak, 2. sat
|
Informatika
|
Heidi Heil
|
7c
|
heidi.heil@skole.hr
Utorak, 3. sat
|
Tehnička kultura, Fizika
|
Mirela Bazikić
|
8a
|
mirela.bazikic@skole.hr
Utorak, 5. sat
|
Matematika (58)
|
Maja Lesjak
|
8c
|
maja.lesjak@skole.hr
Četvrtak, 3. sat
|
Biologija, Priroda
|
Monika Samardžić
|
|
monika.samardzic1@skole.hr
Utorak, 4. sat
|
Engleski jezik, Povijest
|
Kristijana Rebrina
|
|
kristijana.turalija@skole.hr
Srijeda, 6. sat
|
Njemački jezik
|
Kata Cindrić
|
|
kata.cindric1@skole.hr
Utorak, 4.sat
|
Njemački jezik - c
|
Saša Musa
|
|
sasa.musa@skole.hr
Srijeda, 7. sat
|
Kemija
|
Filip Alić
|
|
filip.alic@skole.hr
Ponedjeljak, 5. sat
|
Engleski jezik
|
Dubravka Kolčić Drlje
|
|
dubravka.kolcic@skole.hr
Ponedjeljak, 1. sat
|
Likovna kultura
|
Damir Devald
|
|
damir.devald@skole.hr
Ponedjeljak, 3. sat
|
Tjelesna i zdravstvena kultura
|
Valentina Nekić Ivanov
|
|
valentina.nekic-ivanov@skole.hr
Utorak, 4.sat
|
Glazbena kultura
|
Luka Vukić
|
|
luka.vukic4@skole.hr
Četvrtak, 2. sat
|
Povijest
|
Ljiljana Grgić
|
|
ljiljana.grgic@skole.hr
Petak, 6. sat
|
katolički vjeronauk ac
|
Petar Kajić
|
|
petar.kajic2@skole.hr
Četvrtak, 2. sat
|
katolički vjeronauk kg
|
Tanja Novak
|
|
tanja.novak@skole.hr
Utorak, 7. sat
|
Srpski jezik i kultura
|
Predrag Jelić
|
|
predrag.jelic@skole.hr
Ponedjeljak, 5. sat
|
vjeronauk pravoslavni
|
Lidija Šušak
|
|
ana.stigler@skole.hr
Utorak, 2. sat
|
Informatika
|
Katarina Deriš
|
|
katarina.deris@skole.hr
Utorak, 6. sat
|
Mađarski jezik
|
Ena Golik
|
|
ena.golik@skole.hr
Petak, 5. sat
|
Mađarski jezik
|
|