MI SMO RAZIGRANA DJEČICA

Djevojčica: 11

Razrednica: Mirela  Periša,  nastavnica matematike

Naše geslo je: MI  SMO  RAZIGRANA  DJEČICA

Učenici 5.a razreda uglavnom su iz Kneževih Vinograda njih osamnaest, ali ima i putnika: iz Mirkovca tri učenika, Zmajevca tri učenika i iz Suze i Kamenca po jedan učenik.

Učenici su uključeni u školske i izvanškolske aktivnosti:

• streljaštvo - 9 učenika
  • dramsko – recitatorska – 8 učenika
  • ženski nogometni klub – 3 učenice
  • muški nogometni klub – 6 učenika
  • napredni matematičari – 2 učenik
  • likovna radionica – 2 učenika

Učenici su u svojim mjestima stanovanja uključeni u razne izvanškolske aktivnosti i sportske klubove: NK ˝Borac˝  Kneževi Vinogradi, NK ˝Grozd˝ Kotlina, KK ˝Mursa˝ Osijek, Tae Kwon Do ˝Kneževi Vinogradi˝, DVD ˝Kneževi Vinogradi˝.

Sudjelovali smo na raznim natjecanjima: matematički klokan, Županijsko natjecanje iz matematike, tae kwon do, nogomet, košarka, mladi vatrogasci, školsko natjecanje iz tehničke kulture.

Dvojica naših učenika Milan Vujinić i Antonio Marinović osvojili su izvrsno 12. i 15. mjesto na Županijskom natjecanju iz matematike.

Marin Jakoša osvojio je nagradu za likovni rad.

Vinko Viljevac i Antonio Marinović osvajali su prva mjesta na natjecanjima u Tae Kwon Dou na razini Slavonije i Baranje.

Jako smo se veselili ovogodišnjem maskembalu. Bili smo svatovi i osvojili treće mjesto.

Jako smo veseli, razigrani i brbljavi.

Polako se navikavamo na peti razred i do kraja školske godine nadamo se što boljem uspjehu!