Popis učenika u razredu

Ines Toth

Razredni odjel 5.a razreda

Razigrani petaši i petašice

Naš 5.a razred ima sedamnaest učenika:devet djevojčica i osam dječaka.Četrnaest učenika je iz Kn. Vinograda, dvoje učenika iz Kamenca i jedna učenica iz Jasenovca.
Na početku nove školske godine 2011./2012. došli smo u više razrede i  dobili nove nastavne predmete i nastavnike.Morat ćemo se dobrano pomučiti i redovito pohađati sve nastavne sate da uspijemo  savladati gradivo. Ajoj, ima ga! Trebat ćemo više učiti nego u nižim razredima.        Naša je razrednica nastavnica Slavojka Petrović; predaje nam hrvatski jezik.

Kao razred dosta smo vragolasti i volimo pričati. Nastavnici će se pomučiti da nas dovedu u red. U razredno rukovodstvo  izabrali smo ove učenike:
-predsjednica razreda Radmila Dadić,
-zamjenik predsjednice Mirko Dumančić,
-blagajnik Đorđe Šašlić,
-zapisničar Dominik Kovačević,
-higijeničarka Melisa Balog.
    Na prvom roditeljskom sastanku roditelji su izabrali predstavnike roditelja u razredni odbor: Slađanu Šašlić, Svetlanu Dadić i Mirtu Kuštro. U vijeće roditelja  predložena je Slađana Šašlić.
        Svim učenicima 5.a razreda želimo uspješnu novu školsku godinu s mnogo dobrih ocjena i radosnih dolazaka u školu.Razigrani petaši i petašice, knjigu u ruke, prionite na učenje pa vam neće izostati ni uspjeh!

Razredno rukovodstvo 5. a razreda

Naše vijesti..

Projektni dan - Mirkovačka sjenica

Ispunjeni novim spoznajama, obasjani sunčevim zrakama

3. listopada 2011. okupili smo se u 8 sati ispred naše škole i pošli na organizirani projektni dan u Mirkovac. Naš je razred išao automobilima i biciklima. Do sjenice put nas je vodio preko Ciglane i Jasenovca. Nije bilo daleko, samo 9 km.

Kada smo stigli na Mirkovačku sjenicu, izabrali smo mjesto gdje smo prostrli deke i udobno se smjestili.Dobili smo naputke što ćemo raditi i koji su naši zadatci. Prvi nam je zadatak pripremio ravnatelj škole Ivan Prgomet. Trebali smo pronaći razrednu oznaku i donijeti ju u najkraćem mogućem vremenu. Naši predstavnici Mirko Dumančić i Elvis Đulinac bili su brzi, ali nagradno mjesto im je izmaklo. Bili su četvrti.Čestitali smo im i radovali se našem zajedničkom uspjehu. Dan nam je krenuo lijepo tako da smo s oduševljenjem prihvatili sljedeći zadatak. Otišli smo na jezero, divili se ljepoti prirode i bogatim ulovima naših odvažnih ribolovaca. Ovdje smo napisali naše izvješće o projektnom danu. Grupa učenica dobila je zadatak slikovno prikazati okoliš i samu sjenicu. I ovaj smo zadatak odradili i zaslužili malo predaha uz različite igre: nogomet, potezanje užeta, odbojku, kartanje…   Zadovoljni i pomalo umorni jedva smo dočekali da se skuha grah te ga pojeli u slast. Tko ne voli grah, pekao je kobasice, slaninu, ražnjiće…

Ispunjeni novim spoznajama, obasjani sunčevim zrakama i s osmijehom na licu krenuli smo kući. Naravno, iza sebe smo ostavili sve u savršenom redu jer sav je otpad završio u vrećama za smeće. Ovom prigodom pohvaljujemo roditelje Dumančić, Salkanović i Šašlić  jer su bili uz nas i brinuli za naš siguran odlazak i povratak.

Melisa Balog, Radmila Dadić, Ivona Pleš, Ines Salkanović i Ines Toth