Nacionalni Tjedan školskog doručka pokrenuo je Hrvatski zavod za javno zdravstvo (HZJZ), u sklopu nacionalnog programa Živjeti zdravo s ciljem podizanja svjesnosti o važnosti nutritivno bogatog doručka za svako školsko dijete. Škole u Tjednu školskog doručka putem edukativnih i zabavnih aktivnosti podsjećaju na važnost očuvanja zdravlja i stvaranja pravilnih prehrambenih navika od rane dobi, a kako smo ga obilježili u našoj školi pogledajte u nastavku.
TŠD 2025.26, autor: Andrea Poljarević Putovnica za kušaonicu, autor: Andrea Poljarević Kartice sastojaka, autor: Andrea PoljarevićEdukativni posjet 3.a razreda OPG-u RIMA – učenje kroz iskustvo
U sklopu edukativnih aktivnosti i na poziv obitelji Vuković organiziran je posjet OPG-u RIMA, obiteljskom poljoprivrednom gospodarstvu koje se bavi uzgojem voća. Cilj posjeta bio je upoznati učenike s načinom rada na...



