Međuškolsko natjecanje u ženskom nogometu

Autor: Marijana Ćirić, 14. 2. 2017.

Naša škola je bila domaćin međuškolskog natjecanja u ženskom nogometu  10. veljače 2017. godine. Sudjelovale su tri škole: OŠ Darda, OŠ Čeminac i OŠ Kneževi Vinogradi. Za našu školu su nastupale učenice od 5. do 8. razreda a to su: Azra Abaz, Lucija Dumančić, Mia Mlivić, Martina Gubić, Antonija Stanojević, Lara Poturica i Ana Horvat. Nakon dolaska svih sudionika i odlukom o rasporedu utakmica, natjecanje je započelo.

Naše nogometašice željno su iščekivale početak natjecanja i bile su dosta nervozne i uzbuđene, ali to nisu jako pokazivale i započele su prvom utakmicom protiv OŠ Čeminca gdje su odmah probile led i pokazale što sve znaju i to tek u prvom poluvremenu „razvalile“  rezultatom 8:0. U drugom poluvremenu bile su još bolje i trud im se isplatio jer nisu dopuštale ni jedan gol, ali se jedan ipak zalomio te su odnijele pobjedu s visokih 11:1. Nakon kratkog predaha, OŠ Darda i OŠ Čeminac pripremale su se za drugu utakmicu. U prvom poluvremenu Darda je vodila 5:0 dok je u drugom poluvremenu udvostručila rezultat te se proslavila pobjedom i rezultatom od 10:0. I zadnja utakmica, ali ne i manje važna, bila je utakmica između naše škole, OŠ Kvin i OŠ Darda, gdje su, nažalost, cure naše nisu baš najbolje prošle te je OŠ Darda pobijedila rezultatom 6:1. Nažalost, naše nogometašice nisu se plasirale dalje zbog osvojenog drugog mjesta, dok je OŠ Darda izborila prvo mjesto i otišla na Županijsko natjecanje.

Čestitamo pobjednicima, ali i našim nogometašicama koje su iskazale najbolje što mogu i pokazale da se trud ipak isplati.

Čestitke svima na sudjelovanju!

Fotografije s natjecanja pogledajte u fotogaleriji.

Prilog pripremile učenice 8.c razreda, Una Bošnjak i Martina Pacl

« Prosinac 2017 »