preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
Tražilica


Brojač posjeta
Ispis statistike od 14. 1. 2010.

Ukupno: 698965
Ovaj mjesec: 2383
Danas: 86
Raspored informacija

Raspored informacija 2023./2024.

Razredna nastava

Mihaela Kikić

1.a

mihaela.kikic@skole.hr
 Utorak, 3. sat

Razredna nastava 1a

Marija Banović

2.a

marija.banovic4@skole.hr
 Četvrtak, 3. sat

Razredna nastava 2a

Kristina Čičak

3.a

kristina.cicak1@skole.hr
 Ponedjeljak, 4. sat

Razredna nastava 3a

Dunja Kufner

4.a

dunja.kufner@skole.hr
 Ponedjeljak, 3. sat

Razredna nastava 4a

Olja Đurkas

4.b

olja.durkas@skole.hr
 Ponedjeljak, 5. sat

Razredna nastava 4b

Dejana Cvitan

1.g

dejana.cvitan@skole.hr
 Četvrtak, 4. sat

Razredna nastava 1g

Julijana Balint

2.g

julijana.balint@skole.hr
 Srijeda, 3. sat

Razredna nastava 2g

Tamara Đapić

3.g

tamara.prugovecki@skole.hr
 Četvrtak, 5. sat

Razredna nastava 3g

Julijana Balint

4.g

julijana.balint@skole.hr
 Srijeda, 3. sat

Razredna nastava 4g

Sofija Petrović

1.k

sofija.petrovic@skole.hr
 Petak, 3. sat

Razredna nastava 1k

Biljana Marušić

2.k

biljana.marusic@skole.hr
 Srijeda, 3. sat

Razredna nastava 2k

Ildiko Farkaš

3.k

ildiko.farkas@skole.hr
 Srijeda, 3. sat

Razredna nastava 3k

Biljana Marušić

4.k

biljana.marusic@skole.hr
 Srijeda, 3. sat

Razredna nastava 4k

 

Predmetna nastava

Slavojka Petrović

5a

slavojka.petrovic@skole.hr
 Četvrtak, 6. sat

Hrvatski jezik - a

Ivana Horvat

5c

ivana.horvat13@skole.hr
 Utorak, 2. sat

Hrvatski jezik - c

Maja Matijević

6a

maja.matijevic8@skole.hr
 Ponedjeljak, 3. sat

Matematika - (67)

Vedran Hozjan

6c

vedran.hozjan@skole.hr
 Utorak, 6.sat

Geografija, Povijest

Ana Štigler

7a

ana.stigler@skole.hr
 Ponedjeljak, 2. sat

Informatika

Heidi Heil

7c

heidi.heil@skole.hr
 Utorak, 3. sat

Tehnička kultura, Fizika

Mirela Bazikić

8a

mirela.bazikic@skole.hr
 Utorak, 5. sat

Matematika (58)

Maja Lesjak

8c

maja.lesjak@skole.hr
 Četvrtak, 3. sat

Biologija, Priroda

Monika Samardžić

 

monika.samardzic1@skole.hr
 Utorak, 4. sat

Engleski jezik, Povijest

Kristijana Rebrina

 

kristijana.turalija@skole.hr
 Srijeda, 6. sat

Njemački jezik 

Kata Cindrić

 

kata.cindric1@skole.hr
 Utorak, 4.sat

Njemački jezik - c

Saša Musa

 

sasa.musa@skole.hr
 Srijeda, 7. sat

Kemija

Filip Alić

 

filip.alic@skole.hr
 Ponedjeljak, 5. sat

Engleski jezik

Dubravka Kolčić Drlje

 

dubravka.kolcic@skole.hr
 Ponedjeljak, 1. sat

Likovna kultura

Damir Devald

 

damir.devald@skole.hr
 Ponedjeljak, 3. sat

Tjelesna i zdravstvena kultura

Valentina Nekić Ivanov

 

valentina.nekic-ivanov@skole.hr
 Utorak, 4.sat

Glazbena kultura

Luka Vukić

 

luka.vukic4@skole.hr
 Četvrtak, 2. sat

Povijest

Ljiljana Grgić

 

ljiljana.grgic@skole.hr
 Petak, 6. sat

katolički vjeronauk ac

Petar Kajić

 

petar.kajic2@skole.hr
 Četvrtak, 2. sat

katolički vjeronauk kg

Tanja Novak

 

tanja.novak@skole.hr
 Utorak, 7. sat

Srpski jezik i kultura

Predrag Jelić

 

predrag.jelic@skole.hr
 Ponedjeljak, 5. sat

vjeronauk pravoslavni

Lidija Šušak

 

ana.stigler@skole.hr
 Utorak, 2. sat

Informatika

Katarina Deriš

 

katarina.deris@skole.hr
 Utorak, 6. sat

Mađarski jezik

Ena Golik

 

ena.golik@skole.hr
 Petak, 5. sat

Mađarski jezik

  :: opširnije :: 


objavio: Ivica Prgomet  datum: 28. 9. 2023. 19:52
» Arhiva naših vijesti    
 


Oglasna ploča








Kalendar
« Travanj 2024 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
Prikazani događaji



Sigurnost na internetu


Tražilica






preskoči na navigaciju