Završni pozdrav 4.a razreda

Dragi moji,

sve što je lijepo kratko traje. Čini mi se kako su ove četiri godine proletjele. Proveli smo zajedno mnoge lijepe i vesele trenutke, uživala sam promatrajući vas kako rastete i napredujete iz dana u dan, kako širite prozor kroz koji promatrate i spoznajete svijet oko sebe.

Kao i uvijek, pitam se jesam li u ove četiri godine napravila sve što sam mogla? Jesam li vas naučila, usadila dovoljno znanja i ljudskih vrijednosti koje će vam pomoći da se snađete u danima i godinama koje dolaze?

Želim vjerovati da jesam, jer u duši maštam da ćete prepoznati riječi i rečenice koje sam puno puta ponavljala vjerujući kako će moja volja i iskrenost onoga što radim doprijeti do vas.

Ljubav prema prirodi, istraživanju, stvaranju i prepoznavanju pravih i iskrenih vrednota…

Čvrsto se nadam kako smo postavili dobre temelje na koje možete graditi dalje sebe, svoje znanje i svoj život.

Hvala svima; tetama u školi, ravnatelju, učiteljima, stručnoj službi , posebno knjižničarki Ivani,  koji su nam bili velika pomoć i podrška u svim ludim idejama i projektima koje smo radili. Hvala i vašim roditeljima bez kojih ne bi mogli kvalitetno napredovati i rasti.

Zahvaljujem se roditeljima i učenicima 4. a razreda na ugodnom i lijepom druženju u Zoo-vrtu u Osijeku. Posebno se zahvaljujem svojim učenicima na veselju, radosti i tamburaškom dočeku koji nam je svima izmamio suzu iz oka. Roditeljima se zahvaljujem na poklonima, strpljenju i razumijevanju u protekle četiri godine.

Želim da bez straha i hrabro krenete dalje , jer vi to možete!

Iako se više nećemo svakodnevno družiti i učiti, ne brinite, jer sam ja tu uvijek za vas.

Hvala Vam svima od srca!

Učiteljica Dunja Kufner

objavio: Marijana Jakelić   datum: 17. 6. 2020.