Sport za sve - Festival biciklističke rekreacije - FEBIRE

Poštovani,

pozivamo Vas, sve poznanike, obitelj i prijatelje na sudjelovanje na Festivalu biciklističke rekreacije  - FEBIRE.

- u subotu, 24. rujna 2022. g.  na Centralnu biciklijadu Festivala biciklističke rekreacije - FEBIRE

U privitku Vam dostavljamo sve detaljne informacije vezane za satnicu i prijave za sudjelovanje na Centralnoj biciklijadi - FEBIRE 2022.

S poštovanjem.

Predsjednik                                                                                         Glavni tajnik

Saveza sportske rekreacije "Sport za sve"                                    Športske zajednice

Osječko-baranjske županije                                                     Osječko-baranjske županije

Emil Pravdić                                                                             Dubravko Ižaković, prof.

U nastavku deteljnije...

Savez sportske rekreacije „Sport za sve“ Osječko-baranjske županije, u suradnji sa Športskom zajednicom Osječko-baranjske županije, Osječko-baranjskom županijom i Hrvatskim savezom sportske rekreacije "Sport za sve", od 22. do 24. rujna 2022. godine održat će FEBIRE - Festival biciklističke rekreacije Hrvatske.

Febire je sportsko – rekreacijski te turističko - kulturni projekt namijenjen svim generacijama. Cilj mu je proširiti svijest o važnosti kretanja i zdravog načina života, potaknuti djecu, mlade i odrasle osobe na bavljenje rekreacijskim biciklizmom te korištenje bicikla u svakodnevnom životu.

Ove godine će se Festival održati u tri dana, a glavni događaj (Centralna biciklijada) će se održati u subotu 24. rujna 2022. godine.

Biciklisti će sudjelovati u vožnji na rutama Osječko-baranjske županije i okolice s polascima iz Osijeka, Belišća, Belog Manastira, Valpova i Vukovara. Na biciklističkim rutama predviđene su okrepne stanice koje će biciklistima osigurati osvježenje.

Očekuje se dolazak 1000 biciklista s područja cijele Hrvatske.

Start biciklijade:
- 9:00 sati - VALPOVO (ispred dvorca Prandau Normann)
- 9:30 sati - BELIŠĆE (ispred zgrade Gradske uprave Belišća)
- 10:00 sati - OSIJEK (ispred Veslačkog kluba Iktus)
- 11:00 sati - BELI MANASTIR (ispred Gradsko-školske dvorane Beli Manastir)
- 11:00 sati - VUKOVAR

Cilj: Lovački dom Zlatna Greda

KOZITACIJA (koja nije obvezna za sudjelovanje) iznosi 70 kn i uključuje:
- startni broj
- majicu
- okrepu
- piće dobrodošlice
- ručak (1 porcija)
- poklone sponzora
- mogućnost prijevoza bicikla do polazišne točke
- mogućnost prijevoza autobusom do polazišne točke
- sudjelovanje u tomboli

sudjelovanje bez kotizacije uključuje:

- startni broj
- okrepu
- mogućnost prijevoza bicikla do polazišne točke
- mogućnost prijevoza autobusom do polazišne točke

Prijave na linku:  https://formfaca.de/sm/B7DtclIMO

NA CILJU NAS OČEKUJE KONCERT IGORA DELAČA

objavio: Ivica Prgomet   datum: 21. 9. 2022.

« Svibanj 2024 »