Ukupno: 699207
Ovaj mjesec: 2625
Danas: 4

Nogometni turnir u Dardi

Učenici petih i šestih razreda naše škole su 18. ožujka s nastavnikom tjelesne i zdravstvene kulture Damirom Devaltom išli u Dardu na nogometni turnir. Tu su se sakupili učenici iz nekoliko baranjskih osnovnih škola. Došli su i učenici iz Belog Manastira i Draža pa je, uz domaćine i nas, bilo ukupno četiri ekipe.

Prva utakmica je počela malo poslije 9 sati, a igrali su naši dečki protiv Belog Manastira. Naši igrači su bili malo napeti jer nisu znali što ih čeka, ali već u 2. minuti Mislav Romanović  „probija led“ i zabija naš prvi gol. Međutim, belomanastirski učenici su se trgnuli pa je krajnji rezultat bio 3:1 za njih.

Drugu utakmicu smo, nakon malo odmora, počeli u 10:45. Igrali smo protiv Draža. Nakon prvog poluvremena bez zgoditaka, u drugom poluvremenu su naši dečki krenuli malo borbenije. Prvi gol zabija Fran Mucak, odmah za njim Alen Vlahović, zatim opet Mislav Romanović , zatim Danijel Crneković, opet Alen Vlahović i Fran Mucak. U 15. minuti dobijamo gol od Draža i krajnji  rezultat je bio 8:1 za nas.

Dečki su se stvarno trudili i osvojili smo 3. mjesto. Protiv Darde nismo igrali jer su izgubili sve utakmice pa do nas nisu ni došli. Najmlađi i najistaknutiji član naše ekipe je bio Nemanja Poznanović iz 3. razreda. Dečki su nam pokazali da je važno sudjelovati i zabaviti se lijepo.