YOUNG PEOPLE WITH YOUNG PEOPLE (MLADI S MLADIMA) 2015

Nakon još jedne završene školske godine, svi smo željno iščekivali 28. srpnja da po dvanaesti put započnu ljetne radionice pod nazivom "YOUNG PEOPLE WITH YOUNG PEOPLE" ili "MLADI S MLADIMA"  koje organizira nastavnica Katarina Luković uz pomoć voditelja i nastavnika Vedrana Hozjana, Monike Samardžić, Dunje Luković, Bojana Dajča  i Vinka Viljevca.

Na radionice nas je dolazilo oko 30-ak. Dolazili smo svi: od prvog razreda osnovne škole pa do ovih najstarijih osmaša. Zajedno smo se svakoga jutra zabavljali na školskom igralištu gdje bismo odigrali par igara kao što su na primjer: trčanje oko čunjeva, trčanje s balonom i skakanje. Nakon toga nas je nastavnica podijelila u tri grupe. Prva grupa je išla kod voditeljice Dunje, druga kod nastavnika Vedrana i nastavnice Monike, a treća kod voditelja Bojana. U svakoj grupi smo svaki dan imali neke aktivnosti kao što su: pletenje narukvica, izrada zastava, naočala... Nakon dviju različitih aktivnosti išli smo jesti, nakon toga bismo išli boćati. Boćanje je trajalo tri dana; posljednjeg dana proglašeni su pobjednici. Nakon boćanja bismo išli na našu treću, to jest, zadnju aktivnost. Na kraju dana bismo se svi sastali u hodniku i odigrali još koju zanimljivu igru.

Želimo se zahvaliti našoj dugogodišnjoj prijateljici i donatorici iz Engleske Margaret Aiken što nam je omogućila da se već dugi niz godina okupljamo i zabavljamo na radionicama.

DOJMOVI SUDIONIKA RADIONICA:

• LUKA JOKIĆ: "Meni se na radionicama jako svidjelo, osobito mi se svidjelo boćanje. Dobro smo se zabavili i preporučio bih drugima da dođu sljedeće godine."
  • VIKTORIJA HRANIĆ: "Bilo mi je vrlo lijepo, lijepo smo se zabavljali i družili!"
  • MATEJ PRUGOVEČKI: "Na radionicama mi je bilo jako lijepo, svidjelo mi se boćanje i izrađivanje bookmarkeva. Sljedeće godine ću sigurno doći jer sam se zabavio i uljepšao svoje ljeto.

Come and join us next year. We can hardly wait to see you and have fun together.

Biljana Vuković, 8.c

Noemy Živičnjak, 8.c

objavio: Noemy Živičnjak   datum: 30. 7. 2015.