Završna priredba

Galerija fotografija

Došao je dan koji smo svi željno čekali – zadnji dan škole i početak ljetnog odmora. Svi smo sretni što nas čeka dugo, toplo ljeto.

Kao i svake godine, i ove godine smo naše osmaše pozdravili pljeskom i ispratili. Zazvonilo im je zadnje školsko zvono u ovoj školi i izišli su u pratnji svojih razrednica Monike Samardžić i Slavojke Petrović. Svi smo ih dočekali na hodniku, lijepo ih pozdravili ( neki su malo i zaplakali ), zapljeskali im i poželjeli sreću. Proveli smo dosta lijepih trenutaka zajedno pa nam je malo i žao zbog rastanka, ali pred njima su sad nove ceste, novi putovi kojima će krenuti i mi im želimo sreću na tom putovanju.

Završnu priredbu smo imali ispred škole u 18 sati. Iako je bio izuzetno vruć dan, došlo je dosta posjetitelja i roditelja pogledati što su nam sve pripremile naše učiteljice s djecom. Svi učenici su došli pogledati našu priredbu. Drago nam je što je došlo i dosta naših bivših učenika koji su uvijek rado viđeni u školi.

Nakon što nas je sve pozdravio ravnatelj škole, ispričao je o uspjesima koje su postigli učenici zajedno sa svojim učiteljima. Bili smo na mnogim natjecanjima gdje smo postigli zavidne rezultate, učenici su čak osvojili nagradu iz poznavanja Sabora pa su bili primljeni u Hrvatskom Saboru. Završio je projekt ZaČuDDiMo zajedno u kojem je na više od 30 radionica sudjelovalo preko 100 učenika naše škole. Za pohvaliti je i naš školski park kojeg svi zajedno uređujemo paje čak došla i ekipa HRT snimiti emisiju o našem parku. Zatim su na red došli učenici koji su nam prikazali što su sve pripremali. Voditeljica programa je bila naša učiteljica Slavojka Petrović. Učenici su plesali, pjevali, glumili, svirali. Cijela priredba je bila posvećena našem moru i ljetovanju pa je sve bilo u morskim bojama. Čak su i igrokazi bili vezani uz odlazak na more. Učenici koji pohađaju Glazbenu školu koja djeluje u našoj školi su nam svirali i pokazali djelić onoga što su naučili. Nakon što je priredba završila, posjetitelji su mogli nastaviti malo s morskim ugođajem – pripremljene su bile pržene morske ribice kojima su se mogli pogostiti.

Bio je to još jedan u nizu lijepih dana. Čestitke svima koji su sudjelovali u pripremanju završne priredbe. Našim osmašima još jednom želimo uspjeh i sreću na svom životnom putu.

objavio: Marijana Jakelić   datum: 17. 6. 2019.