Popis učenika u razredu

Josip Vidić
Vanja Vuković

Naj razred

Četrnaest prekrasnih, šarmantnih, pametnih djevojčica. Petnaest vragolastih, odvažnih dječaka. Imamo i jednu dobru razrednicu, našu nastavnicu hrvatskog jezika Slavojku Petrović.
Najbrojniji smo razred u školi, a samim tim i najglasniji.

Kod nas je živo kao u košnici, svi nekuda „zuje“ i nešto mrdaju. Tu nećete naći mirnog i tihog učenika. Nastavnici obožavaju doći u naš razred jer nikada ne znaju što ih kod nas očekuje! Mi smo vam sportski razred jer se svi bavimo nekim od ovih sportova: nogometom, košarkom, gimnastikom i streljaštvom. Na međurazrednim natjecanjima u nogometu naši su dečki prvi. Obožavamo rad u dramsko-recitatorskoj skupini i latinoameričke plesove.Svi su nam nastavni predmeti dragi, jedino neke ne volimo baš redovito učiti.
U našem je razredu prijateljstvo najvažnije, stoga se trudimo uvažavati svačije mišljenje i saslušati sve prijedloge. Pomažemo jedni drugima oko učenja, pisanja zadaća, posuđivanja pribora…Mi smo razred koji uči živjeti i raditi u skladu sa samim sobom, s drugima i prirodom.